Kontakt

Informacje kontaktowe

PAGED MEBLE sp. z o.o.

ul. Cieszyńska 99

43-385 Jasienica, Polska

sekretariat tel.: +48 33 497 24 00

fax: +48 33 815 20 97

e-mail: jasienica@paged.pl

    Zostaw nam wiadomość


    Biuro obsługi klienta

    Polska

    Adrian Olczak

    Kierownik Regionu Północ

    Tel.: +48 795 432 692 E-mail: adrian.olczak@paged.pl

    woj. mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

    Adrian Bartkiewicz

    Regionalny Manager Sprzedaży

    Tel.: +48 600 497 657 E-mail: adrian.bartkiewicz@paged.pl

    woj. zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

    Marzena Jurasińska

    Biuro Obsługi Klienta

    Tel.: +48 606 663 200 E-mail: marzena.jurasinska@paged.pl

    woj. mazowieckie, lubuskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

    Marcin Jerzyński

    Kierownik Regionu Południe

    Tel.: +48 795 424 276 E-mail: marcin.jerzynski@paged.pl

    Konrad Sobieraj

    Regionalny Manager Sprzedaży

    Tel.: +48 600 497 664 E-mail: konrad.sobieraj@paged.pl

    woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, łódzkie

    Paweł Goleń

    Regionalny Manager Sprzedaży

    Tel.: +48 600 497 661 E-mail: pawel.golen@paged.pl

    woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie

    Monika Zajas

    Regionalna Manager Sprzedaży

    Tel.: +48 600 497 663 E-mail: monika.zajas@paged.pl

    woj. dolnośląskie, opolskie, łódzkie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

    Dorota Krzak

    Biuro Obsługi Klienta

    Tel.: +48 606 667 200 E-mail: dorota.krzak@paged.pl

    woj. dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

    Monika Bronikowska-Stefaniak

    Doradca Klienta Showroom

    Tel.: +48 535 533 865 E-mail: monika.stefaniak@paged.pl

    Warszawa Showroom Paged Meble

    Józef Leszczyński

    Dyrektor Sprzedaży Krajowej

    Tel.: +48 510 005 304 E-mail: jozef.leszczynski@paged.pl

    Francja

    Monika Wiśniowska

    International Sales Director

    Tel.: +48 668 604 202 E-mail: monika@wisniowska@paged.pl

    Hiszpania

    Portugalia

    Bośnia i Hercegowina

    Magda Skuza

    Tel.: +48 506 986 060 E-mail: magda.skuza@paged.pl

    Bośnia i Hercegowina

    Czarnogóra

    Finlandia

    Ameryka Północna

    Katarzyna Kwaśniewska

    Tel.: +48 33 49 72 416 E-mail: katarzyna.kwasniewska@paged.pl

    Ameryka Północna

    Ameryka Południowa

    Katarzyna Kwaśniewska

    Tel.: +48 33 49 72 416 E-mail: katarzyna.kwasniewska@paged.pl

    Ameryka Południowa

    Wielka Brytania

    Irlandia

    Holandia

    Chorwacja

    Czechy

    Słowacja

    Węgry

      Reklamacje

      Dane kontaktowe Reklamującego