ICHO
B-4420

Smukłe, oszczędne w zakresie formy, uniwersalne krzesło. Lekkość konstrukcji przekłada się również na lekkość w sensie wizualnym, mimo iż krzesło charakteryzuje się wyjątkowo mocnym oparciem i stabilnym siedziskiem. Charakterystycznym, nieco wyrafinowanym elementem designu są nogi lekko wygięte na zewnątrz obrysu krzesła. Krzesło może być sztaplowane (do sześciu sztuk).

Zapytaj o produkt

od 1087,00 

Dane techniczne

Wysokość: 82 cm

Szerokość: 57 cm

Wysokość siedziska: 47 cm

Wysokość podłokietników: 68 cm

Sztaplowalny: tak

Tapicerowane: tak

Gięte: nie

Materiał: buk

Waga: 5.3 kg

Długość/głębokość: 46 cm

Nikodem Szpunar

Nikodem
Szpunar

Projektant

Projektant. Ukończył studia na kierunku Wzornictwo na ASP w Warszawie oraz National College of Art and Design w Dublinie. Jego obszar działalności obejmuje projektowanie mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz, zarówno do produkcji przemysłowej, jak i krótko seryjnej. Oprócz współpracy z przemysłem, tworzy także obrazy malowane autorskimi narzędziami oraz projekty z pogranicza sztuki.
W jego dorobku znajdują się liczne nagrody, m.in. w konkursach Dobry Wzór, International Furniture Design Award (Asahikawa), Make me! czy Must Have. Zdobył tytuł Projektanta Roku 2019 od Arena Design oraz Projektanta Roku 2021 od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Jego projekty były prezentowane na międzynarodowych targach, wystawach i wydarzeniach branżowych w Berlinie, Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu i Japonii. Jest współautorem kolekcji AlterEgo, nagrodzonej w konkursie Dobry Design 2024 w kategorii Best Polish Design, dla której stworzył ICHO-MIO oraz krzesło PLASA. Dla Paged Meble zaprojektował również rodzinę mebli PROP oraz kolekcję TUK.

    Zapytaj o produkt