LOF
A-4230

Krzesło LOF charakteryzuje się mocną, stabilną konstrukcją oraz niezobowiązującym designem. LOF cieszy się popularnością dzięki swojemu neutralnemu charakterowi, doskonale wpasowując się zarówno w przestrzenie tradycyjne, jak i nowoczesne, od kameralnych spotkań po biura czy wnętrza hotelowe. Model występuje w wersji tapicerowanej.

Zapytaj o produkt

od 1018,00 

Dane techniczne

Wysokość: 82 cm

Szerokość: 47 cm

Wysokość siedziska: 48 cm

Tapicerowane: tak

Gięte: nie

Materiał: buk, dąb

Waga: 6 kg

Długość/głębokość: 55 cm

Tomek Rygalik / Studio Rygalik

Tomek
Rygalik / Studio Rygalik

Projektant

Jest projektantem, wykładowcą, kuratorem i doktorem sztuki. Urodził się w Łodzi w 1976 roku i studiował architekturę na Politechnice Łódzkiej. W 1999 roku ukończył wydział wzornictwa przemysłowego na Pratt Institute w Nowym Jorku. Po zakończeniu studiów, nawiązał współpracę z wieloma renomowanymi firmami projektowymi w Stanach Zjednoczonych, obsługując klientów takich jak Kodak, Polaroid, MTV, PerkinElmer, Dentsply, Unilever, Dupont.
Po uzyskaniu tytułu magistra na Royal College of Art w Londynie w 2005 roku, dołączył do zespołu badawczo-rozwojowego przy RCA. W tym samym okresie założył własne studio projektowe, z siedzibą zarówno w Londynie, jak i w Łodzi. Od 2008 roku prowadzi pracownię projektowania na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie, a od 2009 roku na stałe przeniósł się do Warszawy. Od 2012 roku jest współkierownikiem Studio Rygalik, które założył razem z partnerką, projektantką Gosią Rygalik.
Jego obszerna współpraca obejmuje projekty dla uznanych marek, takich jak Moroso, Noti, Profim, Ideal Standard, Siemens, Heineken czy Ikea. Pełnił rolę dyrektora kreatywnego w czołowych polskich markach meblowych, m.in. Comforty i Paged. Realizuje liczne projekty dla instytucji kultury, m.in. dla Instytutu Adama Mickiewicza, Teatru Wielkiego — Opery Narodowej, Muzeum Historii Żydów Polskich, BOZAR, Zachęty, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Narodowego oraz Instytutów Kultury Polskiej. W 2011 roku pełnił rolę architekta polskiej prezydencji w Radzie UE. Dla Paged stworzył wiele kolekcji, w tym LOF, BENKO czy K2.

    Zapytaj o produkt