PROP
A-4390

Siła projektu PROP wynika z pogodzenia klasycznego stylu z minimalizmem. Konstrukcję mebli tworzą toczone z drewna nogi oraz sklejkowe siedzisko i oparcie. Dodatkowym akcesorium jest tapicerowanie, które dodaje modelom miękkości i podkreśla unikalny charakter. W skład kolekcji wchodzą cztery wersje fotela, krzesło oraz dwie wersje stołka barowego.

Zapytaj o produkt

od 944,00 

Dane techniczne

Wysokość: 83 cm

Szerokość: 45 cm

Wysokość siedziska: 47 cm

Tapicerowane: tak

Gięte: nie

Materiał: buk, dąb

Waga: 5.2 kg

Długość/głębokość: 57 cm

Nikodem Szpunar

Nikodem
Szpunar

Projektant

Projektant. Ukończył studia na kierunku Wzornictwo na ASP w Warszawie oraz National College of Art and Design w Dublinie. Jego obszar działalności obejmuje projektowanie mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz, zarówno do produkcji przemysłowej, jak i krótko seryjnej. Oprócz współpracy z przemysłem, tworzy także obrazy malowane autorskimi narzędziami oraz projekty z pogranicza sztuki.
W jego dorobku znajdują się liczne nagrody, m.in. w konkursach Dobry Wzór, International Furniture Design Award (Asahikawa), Make me! czy Must Have. Zdobył tytuł Projektanta Roku 2019 od Arena Design oraz Projektanta Roku 2021 od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Jego projekty były prezentowane na międzynarodowych targach, wystawach i wydarzeniach branżowych w Berlinie, Mediolanie, Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu i Japonii. Jest współautorem kolekcji AlterEgo, nagrodzonej w konkursie Dobry Design 2024 w kategorii Best Polish Design, dla której stworzył ICHO-MIO oraz krzesło PLASA. Dla Paged Meble zaprojektował również rodzinę mebli PROP oraz kolekcję TUK.

    Zapytaj o produkt