Salone del Mobile 2024: Paged Meble w aranżacjach Mai Ganszyniec

Salone del Mobile 2024: Paged Meble w aranżacjach Mai Ganszyniec

Salone del Mobile 2024: Paged Meble w aranżacjach Mai Ganszyniec

Salone del Mobile w Mediolanie – najbardziej prestiżowe targi designu w Europie zbliżają się wielkimi krokami. Podczas wydarzenia, zaplanowanego między 16 a 21 kwietnia, nie zabraknie naszej ekspozycji. Już po raz 42. jesteśmy wśród wystawców mediolańskich targów, tym razem zaprezentujmy kolekcję mebli opartą na reinterpretacji klasycznych wzorów w nowej odsłonie kolorystycznej. Wszystko to w ramach starannie przemyślanego stoiska, za którego projekt odpowiada wybitna projektantka, Maja Ganszyniec.

– Marka Paged to połączenie klasyki i współczesności. Podczas projektowania stoiska priorytetem było znalezienie balansu dla obu tych wartości. Zależało nam na podkreśleniu ponad stuletniego doświadczenia firmy w zastosowaniu technologii gięcia drewna, a jednocześnie chcieliśmy osadzić produkty we współczesności. W Mediolanie pokażemy nową, stworzoną specjalnie dla marki Paged, naturalną paletę kolorystyczną, która doskonale wpisuje się we współczesne wnętrza – mówi Maja Ganszyniec, autorka ekspozycji. 

Nowa paleta wybarwień mebli z naszego portfolio, za którą również odpowiada Maja Ganszyniec, inspirowana jest naturalnością i ciepłymi odcieniami drewna. Wprowadza dodatkowe kolory w odcieniach bejc i emalii, dzięki którym tradycyjne materiały i wzory zyskują świeży wygląd. 

Wielokrotnie podkreślana uważność w kwestii wdrażania idei zrównoważonego rozwoju w modelu produkcji, znalazła przełożenie w koncepcji stoiska na Targach Salone Del Mobile. Dzięki modułowej konstrukcji, możliwości wielokrotnego wykorzystania elementów oraz zastosowaniu aluminiowych ram i tkanin zamiast tradycyjnych materiałów budowlanych, stoisko będzie przykładem odpowiedzialnego podejścia do projektowania i prezentacji produktów w duchu „zero waste”. Odpowiedzialne podejście dotyczy również wykorzystywania drewna jako surowca w budowie stoiska:

– Jestem zwolenniczką stosowania drewna tam, gdzie najlepiej oddaje ono swoje piękno i funkcjonalność. Jednocześnie wyznaję zasadę, że wszędzie tam, gdzie możliwa jest rezygnacja z naturalnego surowca, powinniśmy szukać jego zamienników. – dodaje Maja Ganszyniec

Wszystkich odwiedzających Salone del Mobile Paged zapraszamy na Spotkanie Autorskie z Mają Ganszyniec, które odbędzie się na stoisku Paged o numerze B25 w hali nr 5 w dniu 18 kwietnia w godzinach 11-13.

Podczas targów w Mediolanie zaprezentujemy również nową identyfikację wizualną, zgodną z wartościami naszej marki – skupieniem na współczesności, przy jednoczesnym poszanowaniu tradycji. Nowe kolory, nowe podejście do projektowania oraz przemyślana koncepcja stoiska to wyraz ewolucji Pagedu, który pozostając wierny swoim korzeniom, nieustannie szuka nowych ścieżek rozwoju.

INNE AKTUALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ