Detal ma znaczenie – Kolekcja AlterEgo od Paged Meble zdobyła nagrodę Best Polish Design

Detal ma znaczenie – Kolekcja AlterEgo od Paged Meble zdobyła nagrodę Best Polish Design

Detal ma znaczenie – Kolekcja AlterEgo od Paged Meble zdobyła nagrodę Best Polish Design

Kolekcja Alter Ego od Paged Meble została laureatem  prestiżowego konkursu Dobry Design 2024 w kategorii Best Polish Design. Jury konkursu, złożone z uznanych architektów, projektantów oraz ekspertów branży wnętrzarskiej, doceniło jej skupienie na detalu i perfekcyjnym wykonaniu oraz ideę projektowania w harmonii ze środowiskiem.

Konkurs Dobry Design corocznie wyróżnia produkty, które charakteryzują się wyjątkowym wykonaniem i innowacyjnym projektem. W motywie przewodnim ósmej edycji 4 Design Days skupiono się na odkrywaniu ponadczasowości w projektowaniu. Ogłoszenie wyników plebiscytu miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie 4 Design Days w Katowicach. To wydarzenie stanowiło nie tylko okazję do uhonorowania laureatów, ale także platformę do podkreślenia roli designu we współczesnym świecie.

Dziękuję organizatorom i jury, a specjalne podziękowania składam „ojcu” tej kolekcji Jakubowi Szczęsnemu oraz każdemu z projektantów, który ją współtworzył – powiedział Michał Mróz, Wiceprezes Zarządu spółki Paged Meble po otrzymaniu nagrody.

Kolekcja mebli Alter Ego, zakorzeniona w klasycznych wzorcach, stanowi hołd dla ponad 140-letniej historii marki Paged, prezentując harmonijne współdziałanie tradycji i nowoczesności. Składająca się z mebli zaprojektowanych w przeszłości, kolekcja została odświeżona poprzez dodanie nowych detali, kolorystyki i ulepszeń technologicznych, nadając im zupełnie nową jakość i fascynujące, nowoczesne oblicze.

Nagroda Best Polish Design jest dla nas uznaniem dla odważnych projektów, jakie tworzymy w współpracy z najlepszymi polskimi projektantami. Oznacza też, że wartością jest oddanie twórcom swobody działania. Mam pewność, że to wyróżnienie wesprze naszą promocję na rynkach zagranicznych i zwiększy zainteresowanie naszymi produktami również w kraju.– podsumował Michał Mróz.

INNE AKTUALNOŚCI, KTÓRE MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ